12

trwałe i lekkie, szybkie w montażu na dużych powierzchniach

Bez udziału ekip murarskich panele zastosujesz przy renowacji i stylizacji domów, loftów, apartamentów, aranżacji patio i ogrodów zimowych, do budowy ekspozycji sklepowych i targowych. Ze względu na właściwości mrozoodporne panele MSD można stosować jako stylowe akcenty na elewacjach.

12

MSD Panels

Nasz fabryka w Hiszpanii  dzięki opatentowanej  technologii oferuje  panele z włókna szklanego i żywicy poliestrowej  z dodatkiem  organicznych barwników i naturalnej  mączki kamiennej. Produkty MSD realistycznie  odwzorowują strukturę betonu, kamienia, cegły i drewna. Reprodukcje są tak perfekcyjne, że jest prawie niemożliwe  odróznienie naszej  doskonałej kopii od oryginału. Wzornictwo obejmuje przede wszystkim kopie całych ścian z oryginalnymi fugami, łączeniami i przebarwieniami wynikającymi z upływu lat.

ISO 9001, ISO 9014

Ochrona środowiska jest dla nas szczególną wartością, którą chronimy w zgodzie z międzynarodowymi standardami jakości. Wszystkie wyroby MSD są  produkowane zgodnie z najsurowszymi normami potwierdzonymi Certyfikatami ISO 90014 oraz ISO 9001. Ponadto, zgodnie z obowiązującym prawem w odniesieniu do emisji lotnych związków organicznych (VOC) i  jakości powietrza w pomieszczeniach nasze produkty są  certyfikowane jako A + i posiadają atest PZH.