autentyczne organiczne powierzchnie, pachnące zgodnie z ich naturalnymi właściwościami

Dzięki naszemu najbardziej wrażliwemu zmysłowi zauważamy delikatny zapach. Dotykamy powierzchnię, zatrzymujemy się na chwilę i zamykamy oczy: świeże siano alpejskie, słodka róża, orzeźwiająca cytryna, stymulująca kawa … Do naszych produktów nie dodajemy żadnych sztucznych aromatów ani barwników.

Natura i komfort

Osiągamy  poczucie komfortu dzięki naszym naturalnym powierzchniom ORGANOID. Zdolna do wywoływania silnych emocji, natura w jej nieograniczonej różnorodności może teraz zaistnieć we wnętrzach. Dzięki zastosowaniu podczas naszych procesów produkcyjnych naturalnych części roślin,  które w dużej mierze zachowały swój pierwotny wygląd i zapach , jesteśmy w stanie wprowadzić do wnętrz  świeże zapachy i pozytywne skojarzenia z naturą.

Wrażenia wizualne i zapachowe

Pierwsze spojrzenie – widzimy powierzchnię naturalną, dotykamy  i rozpoznajemy surowiec, np. lawenda. Pojawiają się wspomnienia – ogród babci, wakacje na wsi. Dzięki delikatnemu procesowi produkcji zachowujemy w naszych produktach  naturalne cechy zapachu, koloru i wrażenia dotykowe. Powierzchnie  organoidalne  są wytwarzane  bez udziału jakichkolwiek  dodatków syntetycznych. Sa całkowicie hypoalergiczne i proekologiczne.

Naturalne surowce

autentyczne naturalne składniki są jedynym komponentem naszych tapet i okładzin

nieograniczone możliwości łączenia naturalnych surowców i różnorodnych podkładów

Naturalne materiały mieszane są z ekologicznym środkiem wiążącym, a następnie prasowane podczas starannego procesu ciśnieniowego w cienką warstwę – która może mieć grubość od 0,1 do 3 mm w zależności od użytych surowców. Róznorodność materiałów nośnych pozwala zaspakająć potrzeby branży nie tylko wnętrzarskiej ale również meblarskiej, projektantów oświetlenia, galanterii i opakowań.

Alpejskie siano

Ręcznie krojone siano alpejskie na tyrolskich łąkach jest suszone na słońcu i kilkakrotnie obracane. Różnorodność ziół i traw daje delikatny zapach. Pojedyncze kwiaty stokrotki – około 4 szt. / M² – upiększają powierzchnię.

Hypoalergiczne właściwości

Mieszanka siana alpejskiego, płatków bławatka i lawendy. Urocza mieszanka zapachowa!

Liście

Liście szkieletowe są w rzeczywistości liśćmi drzewa kauczukowego. Wysuszony liść traci zielone części i pozostaje tylko ramka – szkielet. Delikatna struktura daje uczucie lekkości.

Lawenda

Lawenda jest znana od wieków ze względu na jej kojący i harmonizujący efekt. Intensywny naturalny zapach jest lekarstwem na niepokój i bezsenność.

Alpejskie siano

Surowiec do naszej naturalnej powierzchni organoidalnej WILDSPITZE rośnie na stromych zboczach gór Tyrolskich. Słoneczne zbocza oferują najlepsze warunki dla bogatej w gatunki i dobrze pachnącej organicznej trawy alpejskiej.